SÄRAV jume

SÄRAV jume

8 lihtsat särava jume nippi, mis vajavad ikka ja jälle meeldetuletamist.

  1. Joo vett – keha vedelikuvaeguse tõttu on häiritud kogu organismi normaalne talitlus. Nahal avaldub see kuivuse, jumetuse ja kortsudena. Keskmine arvestuslik organismi puhta vee vajadus on 15 ml kilogrammi kehakaalu kohta.
  2. Väldi pikka sooja dušši – see ei ole hea nahale. Loomulik niiskus ja rasu eemalduvad ning nahapind jääb kuivaks ja tuhmiks. Võta sooja dušši maksimaalselt 10 minutit.
  3. C-vitamiin aitab kaasa kollageeni sünteesimisele nahas. Naturaalne apelsini, guaavi või kiivi mahl on seega head abilised naha elastuse ning nooruse säilitamisel.
  4. Kasuta öiseks nahahoolduseks niisutavat kreemi. Magamise ajal on puhke- ja enesetervendus seisundis ka meie nahk. Aitame uuenemisprotsessile omaltpoolt kaasa, kui peale õhust naha puhastamist kanname nahale niisutava kreemi või maski. See väike igaõhtune harjumus aitab hoida nahka noorusliku ja jumekana.
  5. Füüsiline koormus – kehaline treening ning liikumine elavdab vereringet ning vähendab stressi. Parem vereringe omakorda viib toiteaineid tõhusamalt ka naharakkudeni. Piisavalt intensiivne treening, mis ajab keha ka higistama on veelgi parem – nahapoorid avanevad ning toksiinid eemalduvad.
  6. Peeling kord nädalas – aitab eemaldada naha jumetust ja kuivust, sest nahapinnalt eemalduvad oma elutsükli lõpetanud rakud ja naha aluskihid saavad signaali uute rakkude intensiivsemaks tootmiseks. Kõik igapäevaselt kasutatavad nahahooldustooted omavad paremat mõju just regulaalselt puhastatud nahal.
  7. Õhuniisutaja on kena jume parim toetaja, eriti külmal aastaajal.
  8. Pihustatav näovesi – kosuta näonahka hommikul, lõunal ja õhtul.  Parandab naha jumet ja niisutab ning annab meeldiva värske tunde.
error: Content is protected !!