BDR DERMATSEUTILISED NÄOHOOLDUSED

Dermatseutilised näohooldused – kaasaegsetel efektiivsetel toimeainetel põhinevad professionaalsed hooldused erinevate nahaprobleemide leevendamiseks ning lahendamiseks.

Dermatseutiliste nahahooldusvahendite toime on suunatud nii naha tervisele kui ilule – lisaks naha välimuse parandamisele, omavad tõhusat positiivset füsioloogilist toimet rakutasandil. Kosmetoloogide kasutusse on jõudnud varasemalt ainult meditsiinis intensiivprotseduurides, ravi- ja rekonstruktiivsel eesmärgil kasutusel olnud aktiivained. Dermatseutikumid kindlustavad salongihoolduste ning koduse hoolduse maksimaalse efektiivsuse ja püsivama toime. Nanotehnoloogilised aktiivained annavad tõhusama soovitud toime. sest imenduvad tavapärastest olulisemalt kiiremini.

Olulisel kohal on dermatseutilite hoolduste puhul täiuslik, detailideni välja töötatud ning teaduspõhiste histoloogiliste uuringutega tõestatud bioloogilise peelingu süsteem. Erinevad sügavuse ja intensiivsuse astmed põhinevad erineva kontsentratsiooni (10-40%) ja pH-ga piim- ja sidrunhappe kompleksil ning väikesemolekulaarsel suhkruroost eraldatud glükoolhappel. Bioloogilise koorimise süsteemi muudavad täiuslikuks spetsiaalsed ettevalmistavad ning taastavad ja hooldavad professionaalsed tooted.

Peelingujärgsed aktiivmaskid sisaldavad hinnalisi aktiivaineid- tagavad pikaajalise intensiivse niisutava ja taastava toime ning moodustavad nahale kaitsva mikrokile.

Efektiivse positiivse tulemuse saavutamiseks on vajalik kuuri jooksul teha hoolduseid nädalase vahega. Hoolduskuur– 4-8 hooldust 7-10 päevaste vahedega. Hoolduskuuri eesmärk on taastada naha funktsioneerimine maksimaalsel võimalikul tasemel – nahafunktsioonide aktiviseerimine läbi toodete deposiittoime (toodetes sisladuvad aktiivainetest moodustuvad varud). Tulemused on aga ka koheselt nähtavad. Profülaktiline, säilitav, ennetav hooldus – 1 kord iga 4-5 nädala möödudes. Eesmärgiks on hooldukuuri tulemuse hoidmine, naturaalsete vananemisprotsesside aeglustamine, naha kvaliteedi hoidmine.

Enne dermatseutilist hooldust ei tohi käia solaariumis, teostada mehhaanilist koorimist, depileerimist, mitte kasutada vitamiini A sisaldavaid nahahooldustooteid ning vähemalt 4 nädalat peab olema möödunud Roaccutane kasutamisest.

Dermatseutilitse hoolduste järgselt mitte päevitada solaariumis ega loodusliku päikese käes, mitte kasutada mineraalõli sisaldavaid hooldus- või meigitooteid,  mitte kasutada täiendavaid koorivaid tooteid.

BDR

Beauty Defect Repair ehk iludefektide korrigeerimise meetod on välja töötatud enam kui 30 aastase rikkaliku praktilise iluterapeudi kogemuse ja teadus-saavutuste põhjal. BDR kontesptsiooni loojad Gabriela ja Helmut LaFontaine lähtusid otseselt klientide vajadusest tõhusa teraapiasüsteemi järele, mis tagaks iludefektide ja nahastruktuuri korrigeerimise, ei vajaks taastumisaega ning välistaks soovimatud kaasuvad nähud. BDR konteseptsiooni alustaladeks on dermatseutiline aktiivhooldusliin, nanotehnloogilised toimeained ning täiusliku peelingu kontesptsioon. Juhtivateks märksõnadeks on iludefektide korrigeerimine, naha kvaliteedi parandamine ja stimulatsioon ning nooruslikkuse taastamine.

Bioloogiline peeling NATURAL

Piim- ja sidrunhappe koorival kokteilil põhinev intensiivhooldus kuivale nahale kortsude tasandamiseks, päikesekahjustuste eemaldamiseks ning naha noorendamiseks. Peelingujärgne aktiivmask vastavalt naha hetkevajadustele  –    1 tund  45.00 eur

Bioloogiline peeling NATURAL näo- ja kaelamassaažiga  ning aktiivmaskiga  1,5 tundi  60.00 eur

Bioloogiline peeling NATURAL nõelavaba mesoteraapiaga ja aktiivmaskiga  1 tund  60.00 eur

Bioloogiline peeling DEEP

Glükoolhappel põhinev intensiivhooldus rasusele, suurepoorilisele, stressinähtudega nahale – tasakaalustav ning noorendav. Peelingujärgne aktiivmask vastavalt naha hetkevajadustele   –   1 tund 45.00 eur

Bioloogiline peeling DEEP nõelavaba mesoteraapiaga ja aktiivmaskiga  1 tund  60.00 eur