MYU!

MAKE You UP!

mitte ainult makeup!

Löö end üles varvastest kulmukaareni!

Meie salongi tiim on iluteeninduse alal tegutsenud pea 20 aastat. Suurima heameelega oleme abiks oma kogemuste, parimate teadmiste ja oskustega. Kasutame vaid tippkvaliteediga Euroopas välja töötatud ning toodetavaid kosmeetikabrände: SOTHYS, BDR- Beauty Defect Repair System, Fusion Mesotherapy, Biodroga, MediDerma, OPI, Orly, Victoria Vynn.

Pakume nii klassikalisi, kui kaasaegseid iluteenuseid –

Näohooldused massaažiga – tõeline klassika. Kaasaegsetel toimeainetel põhinevad tippkvaliteediga hooldustooted ning  ohutu ja naturaalset energiat tulvil käsimassaaž on tõestatult tõhus. Proffessionaalselt teostatud massaaž on üks paremaid võimalusi naha nooruslikkuse alal hoidmiseks või taastamiseks.

Dermatseutilised näohooldused – kaasaegsetel efektiivsetel toimeainetel põhinevad professionaalsed hooldused erinevate nahaprobleemide leevendamiseks ning lahendamiskes.

Nõelavaba mesoteraapia – täiesti valutu mesoteraapia vorm mesoporatsioon – üks hinnatumaid näo noorendamise hoolduseid. See teaduslikult tõestatud ning meditsiinist üle võetud meetod aitab koos spetsiaalsete mesokokteilidega suurepäraselt vähendada  ja taandada naha vananemisilminguid.

Nõelavaba mesoteraapia koos fotostimulastiooniga – nahka niisutav, noorendav ning parandav teraapia. “Blue PS” – põletikuvastane, “Red PS” – vananemisilmingutega, vähenenud elastsusega ja päikesekahjustustega nahale, “Green PS” – ärritunud, punetavale või toonuse kaotanud nahale, turses ja tumedatele silmaalustele.

Ripsmete ja kulmude hooldused – klassikalised ja hennahooldused.

Jumestus – lihtne jumestus, pidulik päevane või õhutne jumestus.

Püsimeik – kvaliteetsete pmu Tinel ja Neu pigmentidega.

Käte ja jalgade hooldused -klassikaline ja  geel maniküür ning klassikaline ja geel pediküür.

Depialtsioon- soe vaha soovimatute karvade eemaldamiseks näolt ning jalgadelt.

Olete meie juures heades kätes:)!

Tere tulemast!