MASSAAŽIGA NÄOHOOLDUSED

Näohooldused massaažiga – tõeline klassika. Kaasaegsetel toimeainetel põhinevad tippkvaliteediga hooldustooted ning  ohutu ja naturaalset energiat tulvil käsimassaaž on tõestatult tõhus. Massaaž kiirendab vereringet ja ainevahetust, tõstab naha elastust ja lõõgastab. Klassikaline massaž kuulub vanimate raviviiside hilka, on saanud ametliku arstiteaduse õnnistuse ja seda kasutatakse üldise tugevdava ravimeetodina. Massaaži toime ulatub kõigisse naha kihtidesse – epidermisesse, dermisesse ning isegi subcutisesse ehk aluskihti, kus paiknevad näoovaali toetavad ning vormivad lihased. Proffessionaalselt teostatud kosmeetiline massaaž on üks paremaid võimalusi  näonaha nooruslikkuse alal hoidmiseks või taastamiseks.

SOTHYS

Kõrgeimate standardite järgi loodud  prantsuse professionaalne kosmeetikasari. Prantsusmaa on kõrgkvaliteetsete kosmeetikatoodete ning näomassaaži maa. Seega on ka Sothys teinud panused just mitteinvasiivsete hoolduste väljatöötamisse, olles veendunud, et loomulikust energiast pakatav massaaž ning kaasaegsed innovaatilised tooted aitavad ohutult ja tõhusalt säilitada naha ilu. Hooldustes kasutatakse nii klassikalist, kui spetsiaalset Sothys Digi-Esthétique  massaaži, mis on välja töötatud kombineerides omavahel orientaalset ja läänelikku  massaažitehnikat. Sothys Digi- Esthétique massaaži abil saavutatakse meeldiv lõõgastus ja seeläbi tasakaal keha ning vaimu vahel. Sothys toodetes on kasutatud tipptehnoloogilisi kaasaegseid toimeaineid, mis on tõestatult ohutud, ent väga häid tulemusi andvad. Silmnähtavad tulemused on võimalik saavutada hoolduse järgselt, et aga saavutatut püsivalt säilitada on märksõnaks regulaarsus.

Niisutav hooldus

Meeldivalt värskendav  hooldus. Sisaldab peelingut, toniseerivat näo, kaela ja õlavöötme käsimassaaži ja niisutavat kreem-maski.

1,5 tundi

45.00  eur

Noorendav hooldus

Naha jumekust ja sära taastav hooldus. Sisaldab peelingut, trimmivat näo, kaela ja õlavöötmemassaaži ning siluvat  kreem-maski.

1,5 tundi

45.00  eur

Hooajaline erihooldus

Unikaalne Sothyse hooajaline (kevad-suvi või sügis-talv) näohooldus. Sisaldab peelingut, näo- ja kaelamassaaži, sära lisavat seerumit ja kreem-maski ning trimmivat maski.

1,5 tundi

50.00  eur

HYDRA 3Ha – sügavniisutav hüaruloonhappega intensiivhooldus

Luksuslik hüaluroonhapet ja aktiivainena patendeeritud eksklusiivset boletuse ekstrakti ning Sothys Digi-Estétique käsimassaaži sisaldav hooldus. Taastab naha niiskustasakaalu ja pidurdab vananemisimlminguid.

1,5 tundi

80.00 eur

DETOX ENERGIE TM –Energizing  – noorendav, jumet parandav hooldus

Intensiivselt noorendav erihooldus. Sobib kõikidele nahatüüpidele. Sisaldab unikaalset Sothys Digi-Estétique nahka pinguldavat käsimassaaži, Siberi ženženni balsamit ning  trimmivat ja jumet parandavat “Double Energy” maski.

1,5 tundi

80.00  eur

BIODROGA

BIODROGA on esmaklassiline Saksa päritolu nahahooldussari. Esimesed kreemid  jõudsid klientideni  55 aastat tagasi. Kõrgtehnoloogilised komponendid töötatakse välja   Baden – Badeni laboratooriumites . Kõik sarja toorained on pidevalt kontrollitud Saksa teadlaste ning dermatoloogide poolt ning kõik tooded valmivad kohapealses tehases Saksamaal.

Biodroga tehnoloogide poolt välja töötatud Caviar tooteliin on saanud siidise, särava ning heas toonuses naha sünonüümiks. Hoolikalt valitud komponendid ning Anti-Age toodeliini delikaatsed tekstuurid on lukuslikud ja müstilised. 2017 aastal nomineeriti Golden Caviar  mask auhinnale Anti-Ageing Beauty Award 2017.

Golden Caviar Age Reverse hooldus niisutab intensiivselt ning rikastab nahka siluvate lipiididega. Aktiveerub naha loomulik uuenemisprotsess ning tõuseb kollageeni tootlikkus, mis aitab taastada naha elastuse. Hoolduse järgselt on nahk siidpehme, täiuslikult klaar ning puhanud.

Golden Caviar Age Reverse

Kiiretoimelise niisutava ja pinguldava toimega hooldus. Sisaldab peelingut, luksulikku kaaviari seerumit, toniseerivat käsimassaaži ja rikkalikku sametist kreem-maski. Maskis sisalduvad kontsentreeritud kaaviari ekstrakt, peptiidid ja hüaluroonhape hooldavad nahka tõhusalt. Naha niisutatus paraneb oluliselt ning kuivusjooned ja kortsud vähenevad. Nahk muutub ühe hooldusega märgatavalt värskemaks, jumekamaks ja nooruslikumaks.

1,5 tundi

50.00 eur