Sooduspakkumine aprillis

Sooduspakkumine aprillis

BIODROGA

– esmaklassiline Saksa päritolu nahahooldussari. Esimesed kreemid  jõudsid klientideni  55 aastat tagasi. Kõrgtehnoloogilised komponendid töötatakse välja Baden – Badeni laboratooriumites . Kõik sarja toorained on pidevalt kontrollitud Saksa teadlaste ning dermatoloogide poolt ning kõik tooded valmivad kohapealses tehases Saksamaal.

Biodroga tehnoloogide poolt välja töötatud Caviar tooteliin on saanud siidise, särava ning heas toonuses naha sünonüümiks. Hoolikalt valitud komponendid ning Anti-Age toodeliini delikaatsed tekstuurid on lukuslikud ja müstilised. 2017 aastal nomineeriti Golden Caviar  mask auhinnale Anti-Ageing Beauty Award 2017.

Golden Caviar Age Reverse hooldus niisutab intensiivselt ning rikastab nahka siluvate lipiididega. Aktiveerub naha loomulik uuenemisprotsess ning tõuseb kollageeni tootlikkus, mis aitab taastada naha elastuse. Hoolduse järgselt on nahk siidpehme, täiuslikult klaar ning puhanud.

Golden Caviar Age Reverse

Kiiretoimelise niisutava ja pinguldava toimega hooldus. Sisaldab peelingut, luksulikku kaaviari seerumit, toniseerivat käsimassaaži ja rikkalikku sametist kreem-maski. Maskis sisalduvad kontsentreeritud kaaviari ekstrakt, peptiidid ja hüaluroonhape hooldavad nahka tõhusalt. Naha niisutatus paraneb oluliselt ning kuivusjooned ja kortsud vähenevad. Nahk muutub ühe hooldusega märgatavalt värskemaks, jumekamaks ja nooruslikumaks.

1,5 tundi

Hind aprillis 2019  40.00 eur  (tavahind  50.00 eur)

 

SOTHYS

Kõrgeimate standardite järgi loodud  prantsuse professionaalne kosmeetikasari. Prantsusmaa on kõrgkvaliteetsete kosmeetikatoodete ning näomassaaži maa. Seega on ka Sothys teinud panused just mitteinvasiivsete hoolduste väljatöötamisse, olles veendunud, et loomulikust energiast pakatav massaaž ning kaasaegsed innovaatilised tooted aitavad ohutult ja tõhusalt säilitada naha ilu. Hooldustes kasutatakse nii klassikalist, kui spetsiaalset Sothys Digi-Esthétique  massaaži, mis on välja töötatud kombineerides omavahel orientaalset ja läänelikku  massaažitehnikat. Sothys Digi- Esthétique massaaži abil saavutatakse meeldiv lõõgastus ja seeläbi tasakaal keha ning vaimu vahel. Sothys toodetes on kasutatud tipptehnoloogilisi kaasaegseid toimeaineid, mis on tõestatult ohutud, ent väga häid tulemusi andvad. Silmnähtavad tulemused on võimalik saavutada hoolduse järgselt, et aga saavutatut püsivalt säilitada on märksõnaks regulaarsus.

 

Trimmiv hooldus

Meeldivalt värskendav, näokontuuri trimmiv hooldus. Sisaldab peelingut, toniseerivat näo, kaela massaaži, seerumit ja trimmivat peel-off maski.

1,5 tundi

Hind aprilli 2019   35.00  eur   (tavahind 45.00 eur)

Online broneerimine

error: Content is protected !!