NÕELAVABA MESOTERAAPIA

nõelavaba mesoteraapia ehk mesoporatsioon on üks hinnatumaid näo noorendamise meetodeid. See meditsiiniliselt tõestatud toimega hooldus aitab suurepäraselt vähendada naha vananemisilminguid

FUSION MESOTHERAPY 

Kaasaegsetel tehnoloogiatel põhinev efektiivne ent ohutu iluravi kontseptsioon. Fusion mesoteraapia on mitteinvasiivne ja täieti valutu. Spetsiaalsed mesokokteilid toimetatakse naharakkudesse ja süvakihtidesse mesoporatsiooni abil. Tõhus meetod naha noorendamiseks – kiireneb naharakkude loomulik uuenemisprotsess, vähenevad kortsud ning liigne pigmentasioon,  paraneb naha toonus, vähenevad oluliselt või kaovad silmaümbruse tursed ning tumedad silmaalused.

Fusion fotostimulatsioon – erinevad valgusdioodid erinevate nahaprobleemide leevendamiseks ning parandamiseks. Sinine valgus– sobib rasusele nahatüübile ning aknele, on antibaketriaalse ehk põletikuvastase toimega. Punane valgus – nahale, millel esinavad vananemisilmingud, elastsuse vähenemine, peened jooned, kortsud, päikesekahjustused. Roheline valgus – aitab leevendada järgmisi probleeme – pigmendilaigud, punetus, ärritunud nahk, silmaümbruse tursed, tumedad silmaalused, naha toonuse vähenemine.

Fusion nõelavaba MESOTERAAPIA

Naha intensiivseks niisutamiseks ja seeläbi miimiliste kortsukeste tasandamiseks ning näokontuuri pinguldamiseks viiakse hoolduse käigus mesoporatsiooni abil naharakkudesse kõrgekvaliteedilist hüaruloonhapet.

Nõelavaba mesoteraapia – nägu – seerumi ja aktiivmaskiga 45.00 eur

Nõelavaba mesoteraapia – nägu + kael – seerumi ja aktiivmaskiga 50.00 eur

Nõelavaba mesoteraapia – nägu + kael + dekoltee – seerumi ja aktiivmaskiga 60.00 eur

Fusion nõelavaba MESOTERAAPIA koos FOTOSTIMULATSIOONIGA

Nahka niisutav, noorendav ja parandav teraapia. “Blue PS – põletikuvastane, sobib rasusele nahatüübile, “Red PS”- vananemisilmingutega, vähenenud elastsusega ja päikesekahjustustega nahale, “Green PS”- ärritunud, punetavale või toonuse kaotanud nahale, turses ja tumedatele silmaalustele.Sõltuvalt naha vajadustest on mesoteraapia kestvus  10, 15 või 20 min.

+ 10.00 eur