Microneedling Derma Pen

“Microneedling Derma Pen” – minimaalselt invasiivne kosmeetiline nahahoolduse meetod.

Aitab tõhusalt parandada kollageeni tootlikkust nahas ning on seetõttu hinnatud vananemisvastne protseduur. Kollageen on loomulik nahastruktuuri proteiin, mis annab nahale elastuse ja toonuse. Vananedes kollageeni tootlikkus nahas väheneb. Nahk kaotab ajapikku elastuse, toonus väheneb, tekivad kortsud.

Mikroneedlingu efekt seisneb selles, et nahk tõstab kollageenitootlikkust, aidates seeläbi parandada mikroskoopilised nõelatorgetest tekkinud augukesed. Mikroneedlingu järgselt aktiveerub kiire loomulik nahakoe taastumine ning tehtud protseduuri tõhusust saab hinnata juba paari nädala jooksul.

Tulemuse tõhustamiseks ning pikendamiseks on vaja viia läbi mitu hooldust. Vastavalt nahatüübile, selle seisukorrale ning eesmärgile oskab teraapiat läbi viiv kosmetoloog soovitada igale kliendile individuaalse ning sobiva korduste arvu.

Mikroneedling on oluliselt efektiivsem, samas aga nahka tunduvalt vähem traumeeriv, kui dermaroller hooldus. Dermaroller jätab nahale vigastused, mille paranemine võib lõppeda armide tekkega.

Mikroneedling hooldus aitab parandada naha tekstuuri ja toonust, tõsta  elastsust. Loomulikul teel uuenenud nahk näib tänu paranenud verevarustusele ka jumekam ning oluliselt nooruslikum. Mõnel juhul on mikroneedling  parim võimalus edasi lükata kirurgilisi iluoperatsioone. Taastumisaeg on üldjuhul väga kiire, vaid paaril esimesel hoolduse järgsel päeval võib nahapind olla ärritunud ja õhetav. Kindlasti tuleb vältida otsest päikest ning kasutada päikesekaitsekreemi. Vahetult hooldusele järgneval paaril päeval on soovitav vältida ka saunas, kuumas vannis ning basseinis käimist.

Hooldus kestab ca 1 tund 15 min.

Microneedling Derma Pen hoolduse käigus teostatakse naha pindmine puhastus, ensüümkoorimine. personaalsele vajadusele vastav seerum enne ja pärast Derma Pen faasi. Naha rahustamiseks, intensiivseks niisutamiseks ning vananemisvastaste protsesside käivitamiseks kantakse nahale spetsiaalne aktiivmask. Hooldus lõpeb maski eemaldamisega ning kaitsva seerumi või kreemi kandmisega hooldatud piirkonnale.

Microneedling Derma Pen hoolduse hind 70.00 eur