Müügitingimused

Make You Up! veebipoe (edaspidi Veebipood) omanik on MJUart OÜ registrikood 14626453

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo.

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kõik veebipoes müüdavate kaupade hinnad on eurodes. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ja kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on hesitated Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine.

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda osutatud makselahenduste läbi.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Meie veebipoes saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

  • Tasumine arve alusel MJUart OÜ pangakontole
  • Tasumine sularahas või kaardimaksega kaubale ise järele tulles

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Kaupu saadetakse Eesti piires.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest.

Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

Taganemisõigus.

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Tagastamisele kuuluvad tooted peavad olema kasutamata ja avamata originaalpakendis.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv toode ei vasta tellitule (vale või defektne). Kauba tagastamiseks tuleb kirjutada e-posti aadressil info@makeupsalon.eu 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Kliendiga võetakse ühendust ja kooskõlastatakse kauba tagastamisega seotud asjaolud.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud. Veebipood võib keelduda tagasimakse tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva toote tagasi saanud ja üle kontrollinud.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Prentensioonid.

Veebipood ei vastuta Kliendi süül tekkinud toote puuduste tekkimise eest, mis on tekkinud toote mittekorrapärase hoiustamise või kasutamise tulemusena. Toote puuduste ilmnemisel palume edastada pretensioon ühe kuu jooksul meiliaadressile info@makeupsalon.eu. Palume selles pöördumises märkida tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon, tellimuse number ja toote puuduste täpne kirjeldus.

Privaatsustingimused.

Veebipood kinnitab, et külastajatelt ja ostjatelt kogutud isikuandmeid käsitletakse konfidentsiaalsetena ja seda ei avaldata kolmandatele osapooltele, välja arvatud Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses. Kogume vaid isikuandmeid, mis on vajalikud teenuse osutamiseks või pakkumiste saatmiseks (juhul, kui olete selleks soovi avaldanud päringu saatmise või uudiskirjaga liitumisvormi täitmisega). Teil on õigus taotleda oma isikuandmete parandamist või kustutamist, kirjutades emailile info@makeupsalon.eu

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine.

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@makeupsalon.eu või helistada telefonil: +372 56 56 66 50

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.