Võrratu väike abiline – Konjac näopesukäsn

Võrratu väike abiline – Konjac näopesukäsn

Konjac ehk Konnyaku on troopilise alusmetsa taime Amorphohalluse Konjaci omapärane juur, mida on sajandeid kasutatud nii toiduks kui ka nahahoolduseks. Taime juure kiud moodustavad käsna, mis imab endasse rikkalikult vett. Käsn muutub seeläbi mõnusaks ja pehmeks ning on oivaline abiline nahapinna puhastamisel ja kergel koorimisel. Valge värvusega töötlemata Konjac on värv- ja lisaainetevaba ning 100% biolagundatav. Sisaldab ohtralt looduslikke mineraale ja antioksüdante, on õrn nahale ja keskkonnale. Taimse kiu võrgulaadne struktuur aitab ergutada vereringlust ja soodustab naharakkude uuenemist.

Et anda käsnale veelgi lisaväärtust, lisatakse mõningaid looduslikke koostisosi. Korallroosa käsnake sisaldab punast savi, mis kiirendab naharakkude taastumist ning on sobilik kuivale ja küpsele nahale. Tumehall käsn on rikastatud mineraale sisaldava aktiivsöega, mis muudab kahjutuks nahapoorides leiduvad bakterid, olles seeläbi tõhus abiline akne leevendamisel. Prantsuse roheline savi annab käsnale roheka värvuse, toniseerib jumet, aitab pinguldada nahapoore ja taastada kahjustatud naharakke.

Eriliselt tõhus abiline igapäevases nahahoolduses. Lisa oma väikesele Konjac käsnale Sothys Morning Cleanserit või Sothys Puryifing Foami ning masseeri nägu ja kaela põhjalikult. Protseduur on mõnus ja tulemus muljetavaldav :)!

error: Content is protected !!