Prantslannad ei vaja iluoppe Nº 1

Prantslannad ei vaja iluoppe Nº 1

Elegantne elustiil koos nutika ellusuhtumisega annab eelise, mis välistab iluopid. Kordame siis siinkohal üle prantslannade argised aga võimsad ilusaladused.

Nº 1 – näguhästihooldatud nahk on ilu alus.

Ilus nahk on puhas ja värske, hoolimata vanusest. Igapäevane naha puhastamine on vältimatu ja tulemus on seda kenam, mida järjepidevam ollakse. Eriti oluline on naha õhtune puhastamine nii nahapinnale tekkinud tolmust kui ka meigist. Suurepärane abiline enamike nahatüüpide puhul on Sothys Morning Cleanser. Rasusele nahale on sobivaim Sothys Purifiyng Foaming Gel puhastav geelvaht. Neid puhastustooteid on nii lihtne kasutada, et ei jää järele ühtki vabandust, miks oluline rituaal tegemata jätta.

Aastaaegadele vastav mask, seerum ja kreem kuuluvad iga endast lugupidava naise iluarsenali. Peamine märksõna nahahoolduses on niisutamine. Hästi niisutatud nahk näeb alati välja palju kenam, pringim ja jumekam. Sothys Hydra-smoothing niisutav mask on pehme ja siidine, mida on kerge nahale kanda ja eemaldada. Maski kerge koostis tagab kiire imendumise nahapinda ning kuiva naha puhul võib maski jätta nahale ka ööseks (esimesel kasutuskorral tuleb mask siiski maha pesta, et veenduda, kas ei esine tundlikkust mõne koostisosa suhtes !). Superniisutav hüarulooni sisaldav Sothys Hydrating serum on nii imeliselt kerge ja õhuline, et seda võib kanda ka silmaümbrustele. Hoiab ja taastab vähenenud niiskussisaldust, järjepideval kasutamisel parandab naha elastsust.

Ümbritsevast keskonnast satub tihti kätele mustust. Oluline on, et päeva jooksul ei puudutataks pesemata kätega oma nägu ja kaela. Peale avalikes kohtades viibimist, kätlemist, raha lugemist vms. tuleb pesta kindlasti käed, et nägu puudutades ei satuks sellele mikroobe või tundlikkust suurendavaid saasteaineid.

Kui õhu saastatus on rikkunud naha loomuliku mikrobioomi tasakaalu näib nahk elutu ja tuhm. Biomimeetiline Sothys Depollution Youth Cream kreem on disainitud tuhmile stressis nahale. Orgaaniline siberi žennženni juure ekstrakt aitab kiirendada ainevahetust naharakkudes. Orgaaniline arooniaekstrakt parandab ja tõstab naha loomulikku kaitsevõimet. Energizing superseerum täiustab nahahoolduse rituaali ning kuuri läbides on nahk oluliselt elujõulisem, puhtam ja säravam.

Päikesekaitse kevadel, suvel ja kuumas kliimas on äärmiselt oluline naha nooruslikkuse säilitamise seisukohalt. Prantslannade noorusliku välimuse üks alustala on naha kaitsmine intensiivse ja pikaajalise päikesevalguse eest. Päikesevalgus on oluline D-vitamiini allikas ja loomulikult üleüldiselt toonust tõstev ja tervislik, kuid naha seisukohalt üsna kahjulik – kuivatav, kollageen- ja elastiinkiudusid kahjustav. Kerge jume on kindlasti kena aga selleni jõudmiseks oleks mõistlik pisut kannatust varuda ja liigse kiirguse eest oma nahka kaitsta.

Ilurituaalid kodus ja hooldused salongis kuuluvad kindlasti prantslannade elustiili juurde. Kui nahale on tekkinud liigselt ebapuhtusi, mida on raske kodus eemaldada, tuleks lasta seda teha iluspetsialistil salongis. Puhastavad, niisutavad, noorendavad salongihooldused tõstavad enesetunnet ja parandavad naha välimust oluliselt. Prantsusmaa on näomassaaži maa – seda tehakse igas korralikus ilusalongis ja kohalikud oskavad seda hinnata.

Vesi – lihtne puhas kraanivesi, mineraalvesi. Jah, kõik oleme seda ju kuulnud… Aga kas me seda järgime või oleme enamus ajast ikkagi krooniliselt dehüdreeritud? Vett vajab kogu keha ning ka naha kvaliteet muutub tõepoolest, kui suhtume teadlikult vee regulaarsesse tarbimisesse. Kraanivesi on väga hea aga tihti liigselt puhastatud. Seega kui vajame kosutust, tuleb võtta kasutusele kõrge mineraalide sisaldusega vesi. Lisa maitsestamiseks pisut sidrunit, aplesini, rosmariini või piparmündioksake ja lihtsalt naudi!

Prantslannaliku elegantsi ja võluvuse üks osa on kindlasti loomulikkus. Hinda ennast ja oma vanust, milleni oled jõudnud. Meeleheitlik sarnanemine kellegagi ei kuulu prantslannade mõttemaailma ja ei ole võluv. Meist igaüks on unikaalne ja just omal moel kaunis!!!

Postituse pealkiri ja mõningad mõttekilud on inspireetitud Mireille Guiliano raamatust “Prantslannad ei vaja iluoppe”

error: Content is protected !!